Новини

06.07.2022

06 липня 2022 року у закладі відбувся тренінг «Український правопис у контексті сучасної мовної політики України» у рамках концепції державної програми щодо розвитку й функціонування української мови. Колектив викладачів взяв участь у заході, на якому ознайомився з основними змінами у новій редакції: «Українського правопису». Мета заходу – інформувати колег щодо змін у вимові написанні слів відповідно до нового правопису, сприяти набуттю учасниками міні-тренінгу орфографічних навичок та формувати компетентності спілкування.

Заняття супроводжувалось презентацією, інтерактивними вправами. Інтерес викликали такі теми: «Фемінітиви», «Правопис слів з іншомовним компонентом», «Варіантність написання слів», «Варіантні форми родового відмінка».

 

Важливо
Шановні випускники 9 - класів, батьки та просто зацікавлені особи в здобутті якісної професійно-технічної освіти👨‍👩‍👦‍👦
🔥🔥🔥У Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова є можливість здобути професійно-технічну освіту без повної загальної середньої освіти за напрямками:
🧑‍🚒Будівельний (термін навчання 2 роки);
🧑‍🍳Громадське харчування (термін навчання 2 роки);
🚘Автосправа (термін навчання 2 роки).
 

1

    На загальних зборах колективу та батьківської громадськості було презентовано роботу закладу освіти за підсумками 2021/2022 навчального року. Відверта розмова йшла про стан та особливості цьогорічного освітнього процесу, надбання та досягнення педагогів і учнів, про розвиток закладу освіти. 

Вихристюк 31 травня 2022 року Навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Кіровоградській області було проведено онлайн-школу передового педагогічного досвіду для викладачів фізики і астрономії ЗП(ПТ)О області, на якій було презентовано роботу викладача Регіонального центру професійної освіти ім. О.С.Єгорова Вихристюка О.В. на тему «Застосування хмарних технологій та інтерактивного моделювання фізичних явищ і процесів на уроках фізики».

23.02. Ямкова А

23 лютого 2022 року Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області був проведений Всеукраїнський вебінар на тему «Використання сучасних освітніх інструментів під час підготовки до ЗНО».

На онлайн заході Регіональний центр професійної освіти ім. О. С. Єгорова представила викладач географії, біології та екології Анна Ямкова з виступом «Використання онлайн ресурсів під час підготовки учнів до складання ЗНО з географії».

Педагог звернула увагу на актуальні питання та типові помилки, які були допущені за попередні роки, акцентовала увагу на онлайн ресурсах, що стануть у нагоді під час очної та самопідготовки випускників.

Сторінка 1 із 17

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

Image
 
Регіональний центр професійної освіти
ім. О.С. Єгорова
Наша адреса: вул. Василя Нікітіна, 21a, Фортечний район, м. Кропивницький, Кіровоградська обл., 25026, Україна 
ggg
kr_proflitsey@ukr.net ,
web-адреса https://kpl-2.com.ua
Приймальна комісія, корпус навчальних майстерень,
1 поверх, години роботи з 8-00 до 16-00.
telefon  
 +380956009649 (приймальна комісія)
+380955136836 (приймальна директора)
+380973082213 (приймальна директора)
+380996821299 (навчальна частина)
 

 МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

 

  01inst     utube02     facebook icon  
Copyright © 2022 РЦПТО ІМ. О.С. ЄГОРОВА