Новини

 

 Витоптова  

 

 Наступним заходом у проведенні професійної декади був інтелектуальний штурм «Знай, вивчай, впроваджуй 25.11.2021р. серед учнів груп № 432 та 113 з професій «Кондитер» та «Монтажник гіпсокартонних конструкцій», який провели викладачі спеціальних дисциплін Людмила Висоцька та Людмила Витоптова.

  Учні груп брали участь у конкурсах «Алфавіт професій»,  «Продовж прислів’я», «Розгадай ребус» «Відгадай професію за описом», «Відгадай загадку», «Показуха»

 Під час заходу учні з’ясували, хоч їх професії відрізняються, проте мають багато спільного.

 25.11.2021

   Цікаво та інформативно пройшов Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему: «Добрий і злий сірничок».

 У рамках тижня пройшли найрізноманітніші заходи: тематичні класні години, вікторини, диспути, конкурс плакатів, основною метою яких є навчання здобувачів освіти правилам пожежної безпеки та дотримання їх у повсякденному житті, виховання в учнів розуміння тяжких наслідків з причин порушення правил пожежної безпеки, навчання діяти в різноманітних надзвичайних та екстремальних ситуаціях.

Іщенко  

     25 листопада 2021 року в онлайн режимі відбувся Всеукраїнський вебінар з проблеми «Професійна мобільність педагогів в умовах дистанційного навчання».

     Регіональний центр професійної освіти ім. О.С. Єгорова представила Ольга Іщенко, викладач хімії, біології та екології з доповіддю «Розвиток інформаційно-цифрової  компетентності здобувачів освіти на уроках біології та екології». Викладач презентувала досвід власної роботи під час запровадження дистанційної форми навчання, наголосила на ефективності використання інтерактивних сервісів у роботі зі здобувачами освіти. Окремо наголосила на актуальності цієї теми, підкреслила зв'язок отриманих знань з майбутньою професією та життям в цілому.

Вихристюк  

У рамках Всеукраїнського тижня професійної освіти 24 листопада 2021 року учні закладу долучилися до конкурсного інтелектуального заходу «Професії в секторі енергоефективності – тренд сьогодні і на майбутнє».

До участі у заході були долучені учні групи № 21 Дмитро Галушка та Ігор Мірошніченко, викладачі Олексій Вихристюк та Людмила Витоптова. Конкурсна частина заходу проходила у форматі «quiz» (вікторина). Оголошення результатів гри здійснено буде 26 листопада 2021 року на офіційній сторінці організаторів у Фейсбук.

Терещенко  

В рамках професійної STEM декади 24 листопада викладачем технології Юлією Терещенко був проведений майстер-клас «Барельєф».

Знання техніки художнього барельєфу для майбутніх кухарів, кондитерів та малярів є професійною компетентністю, можливістю показати свій творчий потенціал, креативність та естетичний смак.

Оволодівши цією технікою, майбутні кваліфіковані робітники зможуть бути конкурентоспроможними на ринку праці, а їх роботи користуватимуться попитом.

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

Image
 
Регіональний центр професійної освіти
ім. О.С. Єгорова
Наша адреса: вул. Василя Нікітіна, 21a, Фортечний район, м. Кропивницький, Кіровоградська обл., 25026, Україна 
ggg
kr_proflitsey@ukr.net ,
web-адреса https://kpl-2.com.ua
Приймальна комісія, корпус навчальних майстерень,
1 поверх, години роботи з 8-00 до 16-00.
telefon  
 +380956009649 (приймальна комісія)
+380955136836 (приймальна директора)
+380973082213 (приймальна директора)
+380996821299 (навчальна частина)
 

 МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

 

  01inst     utube02     facebook icon  
Copyright © 2022 РЦПТО ІМ. О.С. ЄГОРОВА