Новини

75r2   
     22.10.2021 року своє 75-річчя  святкує Іванов Дмитро Йосипович, гордість нашого освітнього закладу, випускник 1964 року, відомий український поет, член Національної спілки письменників України, заслужений  журналіст України, лауреат Шевченківської премії.
    Шановний Дмитро Йосипович! Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого Дня народження! 
    Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.
    Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.
    Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

13 жовтня 2021 року відбулося засідання обласної секції викладачів технологій на тему «Проєктно-технологічна діяльність учнів на уроках технологій за напрямками підготовки робітничих кадрів», у формі діалогу на платформі Pruffme, організоване НМК ПТО у Кіровоградській області.

Підвищили професійну компетентність присутніх з вищезазначеної проблеми та презентували власний досвід роботи педагогічні працівники природничо-математичної підготовки Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова.

 

ishchenko    11 червня відбувся фінал конкурсу "Педагогічний кейс уроків дистанційного навчання" у номінації "Біологія", який організовано та проведено Навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти в Кіровоградській області.
      Наша викладач хімії, біології і екології Іщенко Ольга Василівна, набравши найбільшу кількість балів, отримала І місце.
       Вітаємо Ольгу Василівну з перемогою та зичимо їй творчості у здійсненні всіх задумів і починань, добра, щедрої долі, сил та енергії, міцного здоров'я на довгі роки!

IMG 6368З 31 травня - 11 червня  2021 року на базі Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова 84 кухарі загальноосвітніх  навчальних закладів за направленням територіальних громад Кіровоградської області підвищили свій професійний рівень на  курсах цільового призначення.

   Кухарі  Олександрійської і Долинської міських рад, Кетрисанівської і Соколівської, Мар’янівської і Приютівської, Катеринівської і Суботцівської, Олександрівської і Компаніївської, Великоандрусівської сільських рад і Новомиргородської спацілізованої школи удосконалювали  і здобували нові знання.

IMG 6324Ключовою фігурою в забезпеченні високої якості професійної підготовки майбутніх кваліфікованих робітників є майстер виробничого навчання. Саме він, як основа навчально-виробничого процесу повинен бути професіоналом найвищого рівня, а коли йдеться про навчання за професіями «Кухар. Кондитер. Офіціант», то й неабияким естетом, комунікабельною, виваженою, доброзичливою, терплячою, обізнаною людиною.

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

Image
 
Регіональний центр професійної освіти
ім. О.С. Єгорова
Наша адреса: вул. Василя Нікітіна, 21a, Фортечний район, м. Кропивницький, Кіровоградська обл., 25026, Україна 
ggg
kr_proflitsey@ukr.net ,
web-адреса https://kpl-2.com.ua
Приймальна комісія, корпус навчальних майстерень,
1 поверх, години роботи з 8-00 до 16-00.
telefon  
 +380956009649 (приймальна комісія)
+380955136836 (приймальна директора)
+380973082213 (приймальна директора)
+380996821299 (навчальна частина)
 

 МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

 

  01inst     utube02     facebook icon  
Copyright © 2022 РЦПТО ІМ. О.С. ЄГОРОВА