STEM – освіта нових можливостей!

Надрукувати

afd784d0 31ab 4975 9aec afcc3a719648

 

13 листопада викладачі Ольга Іщенко та Людмила Сосновська взяли участь в обласному методичному бенефісі «STEM – освіта нових можливостей».

Під час заходу вони презентували свій цікавий та актуальний проєкт «Енергетичні напої: заряджають чи вбивають?», у якому дослідили вплив енергетиків на організм людини та закликали молодь до свідомого ставлення до власного здоров’я.

Проєкт викликав жвавий інтерес серед учасників, адже поєднав науковий підхід, експериментальні дані та профілактичну мету.
Вітаємо колег із успішним виступом і дякуємо за популяризацію STEM-освіти у нашому закладі!