Здоров'я є основною складовою життєдіяльності людини і залежить не тільки від генетичних передумов, але й від функціонального потенціалу, який формує фундамент резервних можливостей організму. Завдяки їм людина може адекватно реагувати на вплив зовнішніх факторів, що у свою чергу вимагає відповідного стану компенсаторно-пристосувальних систем та психічної саморегуляції. Саме накопичення, збереження та оптимальне використання потенціалу здоров'я сприятиме тривалій активній діяльності людини.

image001

У комплексі засобів, які впливають на потенціал здоров'я людей, найважливішими є фізичні вправи. Вико

Важливе значення у фізичному вихованні майбутніх робітників покладається на викладачів фізвиховання, які проводять уроки, тренування та змагання. Але урок фізкультури, як відомо, не може дати тієї необхідності фізичного навантаження, яке потрібне кожному учневі. Тому неоцінима роль тут належить позакласній роботі, а саме: зайнятість учнів в спортивних секціях, участь в спортивних змаганнях з різних видів спорту.ристання їх у системі фізичного виховання учнів відіграє важливу роль у формуванні здорового способу життя.

image002

Навчання здоровому способу життя будуємо на конкретних діях, а не на абстрактних закликах. У нашому училищі добре розуміють, що фізичне виховання та формування мотивації на здоровий спосіб життя є невід'ємною складовою системи освіти. Саме це забезпечує можливість одержання кожним учнем необхідних знань про здоров'я і засоби його забезпечення, про шляхи і методи протидії хворобам, про методику досягнень високої працездатності та тривалої творчої активності.

Ми глибоко переконані, що спортивно-масова робота є головним напрямком впровадження фізичної культури і становить органічну складову загального виховання, покликану забезпечувати розвиток фізичних, морально-вольових, розумових здібностей та професійно-прикладних навичокт учнів.

 

 Олімпійський тиждень та Олімпійський урок

 У ході олімпійського тижня в центрі щорічно проводяться різноманітні змагання та конкурси, зустрічі зі спортсменами та тренерами світовогорівня.

image003 image004

 

День захисника України

 Традиційно щорічно до Дня захисника України і Дня українського козацтва проводиться конкурс «Строю і пісні» та змагання з військово-спортивного багатоборства.

image007 image006 image008

 

 Проводиться першість навчального закладу з 6 видів спорту

 image010     image011
 image012  image013

 

 Військово-спортивне свято з нагоди Дня ЗСУ «Козацька наснага»

 Традиційно до Дня Збройних Сил України проводиться військово-спортивне свято «Козацька наснага». Такі змагання сприяють не тільки піднесеному настрою, але й вихованню в кожному учневі духу патріотизму, поваги до Збройних Сил України, любові до Вітчизни, готують юнаків до складних армійських буднів.

image015 image014

 

 «Нумо, дівчата!»

 Напередодні свята 8 березня дівчата виборють звання найгарніших, найспритніших та найкреативніших у спортивно-розважальній грі «Нумо, дівчата!»

image018 image020 image019

 

 Спортивні команди

В навчальному закладі діють спортивні гуртки волейболу, баскетболу, футболу та настільного тенісу. Наші команди неодноразові переможці обласної спартакіади серед заклад професійно-технічної освіти.

image023 image027
image028 image030

 

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

Image
 
Регіональний центр професійної освіти
ім. О.С. Єгорова
Наша адреса: вул. Василя Нікітіна, 21a, Фортечний район, м. Кропивницький, Кіровоградська обл., 25026, Україна 
ggg
kr_proflitsey@ukr.net ,
web-адреса https://kpl-2.com.ua
Приймальна комісія, корпус навчальних майстерень,
1 поверх, години роботи з 8-00 до 16-00.
telefon  
 +380956009649 (приймальна комісія)
+380955136836 (приймальна директора)
+380973082213 (приймальна директора)
+380996821299 (навчальна частина)
 

 МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

 

  01inst     utube02     facebook icon  
Copyright © 2022 РЦПТО ІМ. О.С. ЄГОРОВА