Новини

Чумак А.І. 17.02.2022

17.02.2022 року навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти в Кіровоградській області було проведено засідання секції викладачів фізичної культури та предмета «Захист України» з питання «Формування ключових компетентностей на уроках фізичної культури та з предмета «Захист України» в умовах дистанційного навчання».

День Єднання

16 лютого 2022 року Україна вперше на державному рівні відзначає День Єднання. Педагогічні працівники та здобувачі освіти Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова долучилися до Всеукраїнського марафону Єднання, розгорнувши Державний Прапор.

      Директор Центру Микола Корецький звернувся до учасників зібрання та закликав до збереження державних цінностей, віри в майбутнє України.

1

11 лютого 2022 року навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Кіровоградській області було проведено онлайн-захід «Модель професійного викладача ЗП(ПТ)О».

Викладач фізичної культури Наталія Пустовойт презентувала свою роботу за міжатестаційний період, ділилася наробками щодо використання дистанційної технології.

Онлайн-захід дав змогу віртуально ознайомитись з діяльністю викладачів фізичної культури та взяти цікаві ідеї для своєї роботи.

Павловська А.Є 2

  У рамках Методичного фестивалю 04 лютого 2022р. у Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова практичним психологом Альоною Павловською було проведено Психологічний work shop «Нетрадиційна техніка малювання SOLT - ART» для педагогічних працівників.
   З метою профілактики та подолання професійного стресу та синдрому «професійного вигорання» практичний психолог ознайомила педагогів з арт-терапевтичною технікою зняття психоемоційного напруження, надала інструменти та методи роботи з подолання емоційного вигорання.

Барабуля О 

  У рамках Методичного фестивалю 03 лютого 2022р. у Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова соціальним педагогом Оленою Барабулею було проведено майстер-клас «Нейрографіка, як керувати життям за допомогою малюнку» для педагогічних працівників, з метою запобігання професійного вигорання.
  Фігури і лінії, представлені на одному аркуші паперу, дозволяють зробити нас усвідомленими та взяти своє життя в управління.

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

Image
 
Регіональний центр професійної освіти
ім. О.С. Єгорова
Наша адреса: вул. Василя Нікітіна, 21a, Фортечний район, м. Кропивницький, Кіровоградська обл., 25026, Україна 
ggg
kr_proflitsey@ukr.net ,
web-адреса https://kpl-2.com.ua
Приймальна комісія, корпус навчальних майстерень,
1 поверх, години роботи з 8-00 до 16-00.
telefon  
 +380956009649 (приймальна комісія)
+380955136836 (приймальна директора)
+380973082213 (приймальна директора)
+380996821299 (навчальна частина)
 

 МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

 

  01inst     utube02     facebook icon  
Copyright © 2022 РЦПТО ІМ. О.С. ЄГОРОВА