У рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” у РЦПТО ім. О. С. Єгорова було проведено інформативно-просвітницький захід для здобувачів освіти 1–2 курсів. Мета зустрічі — привернути увагу молоді до проблеми домашнього та гендерно зумовленого насильства, формувати нульову толерантність до будь-яких проявів агресії та підтримати культуру безпеки й поваги.
Під час заходу учні дізналися про:
види та форми насильства;
куди звертатися по допомогу в разі небезпеки;
роль кожного у створенні безпечного освітнього середовища.
Практичний психолог Степанова Ольга акцентувала, що насильству немає виправдань, а своєчасне звернення по допомогу може врятувати здоров’я та життя.
Дякуємо всім учасникам за активність і небайдужість!
Разом створюємо простір, де панують повага, підтримка та безпека.




