Скажи насильству – НІ!

Надрукувати

photo 5 2025 11 28 09 16 20 У рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” у РЦПТО ім. О. С. Єгорова було проведено інформативно-просвітницький захід для здобувачів освіти 1–2 курсів. Мета зустрічі — привернути увагу молоді до проблеми домашнього та гендерно зумовленого насильства, формувати нульову толерантність до будь-яких проявів агресії та підтримати культуру безпеки й поваги.

Під час заходу учні дізналися про:

види та форми насильства;

куди звертатися по допомогу в разі небезпеки;

роль кожного у створенні безпечного освітнього середовища.

Практичний психолог Степанова Ольга акцентувала, що насильству немає виправдань, а своєчасне звернення по допомогу може врятувати здоров’я та життя.
Дякуємо всім учасникам за активність і небайдужість!
Разом створюємо простір, де панують повага, підтримка та безпека.