28 травня здобувачі освіти Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова з групи №11 разом із класним керівником Наталією Пустовойт та методистом, викладачем історії Анастасією Чумак долучилися до неймовірного квесту "У пошуках скарбів: відкриваємо своє місто по-новому", організованого Кіровоградською обласною бібліотекою для юнацтва ім. Є. Маланюка. Учні поринули у захопливу пізнавальну подорож, під час якої дізналися цікаві факти про видатні постаті міста та області, виконували завдання квесту, працювали в командах та застосовували знання з історії рідного міста.
Такі заходи допомагають:
Дякуємо організаторам Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка за чудову можливість побачити місто під новим кутом! А нашим учням – за ентузіазм, кмітливість та активність! Ви – справжні дослідники!




