Нещодавно вся наша команда — педагогічні працівники та студенти напрямку «Автомобільний транспорт» — долучилися до масштабного FORUM СТО у форматі ZOOM-трансляції. Це був насичений день діалогу, де теорія зустрілася з реальною практикою автосервісу. Навіть через екрани моніторів ми відчули драйв та мотивацію професійної спільноти!
Заступник директора з НВР Валентина ЛЕГЕДЗА представила наш заклад та підняла стратегічні питання у спілкуванні з роботодавцями та партнерами проєкту:
Участь у межах проєкту «Ліга молодих механіків» довела: наші студенти вмотивовані, а педагоги — тримають руку на пульсі інновацій, незалежно від формату зустрічі.




