Стартували з натхнення, відкриттів і турботи про себе. Студенти груп № 101, 132 та 133 поринули у світ самопізнання та емоційного розвитку. Під час першої зустрічі учасники мали можливість:
- визначити рівень власної тривожності;
- обговорити свій емоційний стан у безпечному середовищі;
- усвідомлено підійти до пошуку внутрішніх ресурсів;
- за допомогою методів арт-терапії покращити настрій і самопочуття.
Окрему зацікавленість викликали вправи, спрямовані на дослідження нейропластичності мозку — студенти переконалися, що наш мозок здатний змінюватися, навчатися і розвиватися протягом усього життя.
Також здобувачі освіти відкрили для себе силу позитивного мислення та його вплив на щоденне життя.
Попереду ще багато цікавих активностей, нових знань і важливих відкриттів. Продовжуємо працювати над собою разом!