Розмова з Лесею

Надрукувати

25.02.2021

      25 лютого 2021 року в Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова відбувся захід «Розмова з Лесею» на честь 150-річчя з дня народження Лесі Українки.

    Викладачі-філологи провели огляд життям та творчості поетеси, учні декламували поезії «Contra spem spero!», «Давня весна», «Хотіла б я тебе, мов плющ, обняти». Перлиною заходу стала інсценізація уривку з драми-феєрії «Лісова пісня». Завершився захід вікториною «Чи знаєш ти Лесю?». Привернула увагу учнів інсталяція «Поговори з Лесею», біля якої усі присутні фотографувалися разом з Мавкою та Лукашем на згадку.