03 квітня майстри виробничого навчання РЦПТО ім. О.С. Єгорова – Олена Юдова, Тетяна Мороз, Віта Кравець, Ольга Букурос, Валентина Токар та Оксана Свідерська – взяли участь у навчальному воркшопі «Опановуємо рецептуру страв шкільного харчування».
🔹 Під час заходу учасники презентували технології приготування страв за збірником Євгена Клопотенка, який був розроблений в межах Стратегії реформування системи шкільного харчування в Україні, відповідно нового Санітарного регламенту.
🔹 Майстри продемонстрували сучасні підходи до приготування корисних, збалансованих та смачних страв для школярів.
✅ Воркшоп став чудовою нагодою для обміну досвідом та вдосконалення навичок у сфері приготування страв, які відповідають сучасним вимогам здорового харчування.