
19 лютого в РЦПТО ім. О.С. Єгорова відбувся захоплюючий конкурс краси та таланту – «Міс Регіональний центр 2025»! 💃✨
У конкурсі взяли участь 9 чарівних учасників, які змагалися за титул найкращої. За підсумками запеклої боротьби перемогу здобула Меланія Дворська, учениця групи №133! 🏆🎉
Також були визначені ще три призові місця:
👑1 Віцеміс – Анастасія Тисовська
👑2 Віцеміс – Аліна Рудницька
💖 Міс глядацьких симпатій – Єва Войнаровська
Окрема подяка керівнику гуртка «Лідер» Юлії Терещенко за чудову підготовку та проведення заходу. 👏
Дякуємо всім учасникам, організаторам, спонсорам та гостям за цю незабутню подію! 💫💙