І ЗНОВУ ЗВИТЯГИ!

Надрукувати

photo 19 2026 03 13 10 41 3412 березня на базі РЦПТО ім. О. С. Єгорова відбувся черговий етап Спортивних ігор з баскетболу 3×3 (стритболу). У змаганнях взяли участь шість закладів освіти області. На майданчику вирували емоції, адже за перемогу боролися як команди юнаків, так і дівчат.

За результатами жеребкування було сформовано дві підгрупи по три команди. Кожен матч проходив у напруженій боротьбі, адже право вийти до півфіналу отримували лише команди, які посідали І та ІІ місця у своїх підгрупах.

Наші юнаки продемонстрували справжній командний дух, майстерність і жагу до перемоги. Упевнено здолавши суперників у своїй підгрупі, вони посіли І місце. У півфіналі наші спортсмени впевнено переграли команду Кіровоградського професійного ліцею сфери послуг і торгівлі з рахунком 6:2. Та найяскравішою стала фінальна гра: наші хлопці не залишили шансів суперникам і перемогли команду ЦВПУ ім. Федоровського з переконливим рахунком 11:3! Результат — заслужене І місце!

Не менш захопливою була й боротьба серед дівчат. Наша збірна команда проявила характер і волю до перемоги, здолавши команду ЦВПУ ім. Федоровського. У напруженому поєдинку за чемпіонство наші спортсменки поступилися команді Кіровоградського професійного ліцею сфери послуг і торгівлі, але вибороли почесне ІІ місце.

Щиро дякуємо всім учасникам за яскраві емоції, чесну боротьбу, командний дух і справжнє спортивне свято!

КРОКУЄМО ДО НОВИХ СПОРТИВНИХ ВЕРШИН!