16 днів проти насильства

Надрукувати

photo 3 2025 11 26 13 34 07

25 листопада учні РЦПТО ім. О. С. Єгорова долучилися до міської ходи в рамках щорічної Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства».
Хода відбулася у Кропивницькому з метою привернути увагу суспільства до проблеми домашнього та гендерно зумовленого насильства, підтримати постраждалих та нагадати про важливість небайдужості кожного.
Наші учні разом з іншими учасниками акції пов’язали на одяг помаранчеві стрічки — символ протидії насильству та солідарності з тими, хто пережив подібні випробування.
РЦПТО ім. О. С. Єгорова підтримує важливі соціальні ініціативи та закликає всіх бути уважними, чуйними й не мовчати про випадки насильства. Разом ми можемо більше! 🧡