Штатний розпис РЦПТО ім. ОС. Єгорова 2020

Надрукувати

state rozpisТипові штатні нормативи професійно-технічних навчальних закладів,затверджені Наказом Міністерства освіти і науки України від 06.12.2010 N 1204, зареєстровані в Міністерстві юстиції України 25 січня 2011 р. за N 114/18852 із змінами і доповненнями, внесеними наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 2 липня 2012 року N 765, наказом Міністерства освіти і науки України від 3 липня 2017 року N 948 (витяг)

1. Типові штатні нормативи професійно-технічних навчальних закладів поширюються на професійно-технічні навчальні заклади всіх типів (далі – навчальний заклад) і визначають максимальну кількість посад (штатних одиниць).

2. Штатний розпис навчального закладу розробляється в межах затвердженого фонду оплати праці з дотриманням вимог, передбачених цими Типовими штатними нормативами, з урахуванням типу навчального закладу, контингенту учнів, слухачів, кількості груп, режиму роботи закладу, площ і санітарного стану приміщень, будівель та споруд, наявності навчально-виробничих майстерень і навчальних господарств, а також парку навчального обладнання.

3. При затвердженні штатного розпису навчального закладу враховується контингент учнів, слухачів (далі - учні) за списковим складом на 1 січня року, що планується.

shtatnyiy rozp

 

images 6    Штатний розпис РЦПТО ім. ОС. Єгорова 2020