Розбудова іміджу ліцею PDF Друк e-mail
proekt
Назва проекту: Розбудова іміджу ліцею
Галузь застосування: навчальний-виробничий та виховний процес ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені героя Радянського Союзу О.С.Єгорова»
Суб’єкти інноваційної діяльності: педагогічний та учнівський колективи професійно-технічного навчального закладу
Авторський колектив: Корецький М.І., директор ліцею, Легедза В.М., заступник директора навчально-виробничої роботи, Чернікова Л.О., заступник директора з навчальної роботи, Будак М.Г., заступник директора з виховної роботи,педагогічний та учнівський колективи, співробітники ліцею.
Рік розробки: 2008 - 2009
Рік впровадження: 2010 - 2015
Короткий опис. Мета проекту: створення позитивного емоційно забарвленого образу навчального закладу, що, закріпившись у масовій свідомості, транслюється в зовнішнє середови­ще. Підвищення конкурентоздатності освітнього закладу.
Провідна ідея проекту: «Створимо ліцей майбутнього».
Завдання проекту:
 • створення ліцею, який вирізняється яскравою індивідуальністю, викликає бажання працювати чи навчатися тільки в ньому;
 • турбота про високу репутацію;
 • формування традицій;
 • удосконалення матеріально-технічної та навчально-методичної бази;
 • створення привабливого образу педагога і учня.
Результати роботи: реалізуючи проект «Розбудова іміджу ліцею», ми створили серед­овище, у якому разом навчаємось, працюємо, спіл­куємося й розвиваємось. До формування іміджу начального закладу долучений колектив навчального закладу, який консолідований спільною ідеєю. Це створює сприятливі умови для самореалізації кожного члену колективу, дозволяє готувати конкурентоспроможного на ринку праці кваліфікованого робітника, виконати план набору, залучити соціальних партнерів.. Оновлена матеріально-технічна база ліцею:
 • відремонтовано навчальні та допоміжні приміщення ліцею;
 • створена та облаштована за вимогами сучасних технологій лабораторія з професії «Кухар»;
 • оновлена матеріально-технічна база майстерні розбірно-збірних робіт за професією «Слюсар з ремонту автомобілів;
 • уведено в дію кабінет інформаційних технологій №2(професійно-теоретична підготовка);  
 • створено web - сайт навчального закладу;
 • створено кімнати майстрів виробничого навчання за напрямками підготовки, устатковано комп’ютерною технікою з доступом до мережі Інтернет;
 • оновлено актову залу.
Створення сучасної навчально-методичної бази:
 • кабінети устатковані комплексом LCD-панель – ноутбук;
 • придбано та встановлено електронні програмні педагогічні засоби;
 • створено електронний методичний кабінет.

 

 
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2