Світ навколо нас – і я його частина PDF Друк e-mail
proekt
Назва проекту: «Світ навколо нас – і я його частина»
Галузь застосування: навчальний та виховний процес ліцею.
Суб’єкти інноваційної діяльності: учнівський та педагогічний колективи.
Авторський колектив: Чернікова Л.О., заступник директора з навчальної роботи,     Соколовська О.В., методист, Колечкіна О.М., керівник методичної комісії класних керівників, Ямкова А.І., викладач біології та географії, класний керівник, учні.
Рік розробки: 2014.
Рік впровадження: 2014.
Короткий опис. Мета проекту: проект «Світ навколо нас – і я його частина» покликаний шляхом дослідницької, агітаційної, інформативної, практичної та роз’яснювальної роботи підвищити екологічну свідомість та екологічну культуру учнів.
Провідна ідея проекту: популяризація екологічного світогляду серед молоді під гаслами «В  мирі з природою живи, гармонію в ній збережи!»
Завдання проекту:
  • залучення молоді до усвідомлення та вирішення екологічних проблем;
  • здійснення еколого-просвітницької роботи;
  • сприяння виробленню активної життєвої позиції, прагненню до збереження біорізномаїття країни, зокрема Кіровоградщини;
  • формування особистості, яка здатна свідомо, активно, творчо впливати на навколишній світ;
  • сприяти формуванню життєвих компетентностей учнів, набуття ними навичок дослідника, оволодіння методами екомоніторингу;
  • розробляти і впроваджувати нові форми природоохоронної роботи.
Результати роботи: створений екологічний учнівський клуб під гаслом «Єдина країна! Велика родина! Відповідальна людина!», що має на меті висвітлення екологічних подій та явищ, що відбуваються у регіоні, розширення світогляду учнів, формування навичок працювати у колективі, співпрацювати з організаціями та навчальними закладами, використовуючи новітні цифрові технології. До роботи проекту залучені всі бажаючі учні та працівники навчального закладу. Проект брав участь у конкурсі «Класний керівник року» та отримав диплом. 
 
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2