Електронний методичний кабінет PDF Друк e-mail
proekt
Назва проекту: Створення електронного методичного кабінету
Галузь застосування: навчально-виробничий процес ліцею.
Суб’єкти інноваційної діяльності: педагогічний колектив.
Авторський колектив проекту: Чернікова Л.О., заступник директора з навчальної роботи,     Соколовська О.В., методист, Вихристюк О.В., викладач, Висоцька Л.О., Витоптова Л.А., Онуфрійчук С.І., Сосновська Л.В., голови методичних комісій.
Рік розробки: 2014.
Рік впровадження: 2015.
Короткий опис. Мета проекту: удосконалення змісту професійного навчання, розвиток педагогів, їх адаптація у світовому інформаційному просторі, використання сучасних інформаційних технологій в навчально-виховному процесі та управлінській діяльності.
Провідна ідея проекту: створення мережевого ресурсу підвищення професійної майстерності педагогів ліцею.
Завдання проекту:
  • підтримка професійної майстерності педагогічних працівників;
  • створення  мережевого ресурсу для спільної діяльності педагогів ліцею;
  • розміщення навчально-методичних матеріалів;
  • вивчення та розповсюдження передового педагогічного досвіду;
  • організація інформаційно-комунікаційної сфери педагогічної діяльності;
  • забезпечення безперервної освіти у міжатестаційний період;
  • надання методичної допомоги педагогічним працівникам у навчально-виховній діяльності;
  • створення  мобільної електронної бази нормативної, методичної та аналітичної інформації.
Результати роботи: створено інформаційний ресурс для поширення знань, орієнтації в інформаційних потоках, отримання педагогічними працівниками в будь-який зручний час прямого доступу до методичного кабінету.
Це дозволить педагогам брати активну участь у віртуальних науково-методичних заходах, форумах, Internet-конференціях, вебінарах; вибудувати особисту траєкторію професійного зростання; значно зменшити час на пошук інформації.

 

 
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2