Профорієнтаційна робота PDF Друк e-mail
proekt
Назва проекту: Використання мультимедійних технологій в організації профорієнтаційної роботи
Галузь застосування: навчально-виховний процес у ДНЗ "Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С. Єгорова", профорієнтаційні заходи.
Суб’єкти інноваційної діяльності: викладачі, класні керівники, учні ліцею.
Авторський колектив проекту: Чернікова Л.О., заступник директора з навчальної роботи, Соколовська О.В., методист, Колечкіна О.М., керівник методичної комісії класних керівників, Чернова Л.К., викладач.
Рік розробки: 2013.
Рік впровадження: 2014.
Короткий опис. Мета проекту: висвітлення інформації про навчальний заклад, професії, що можна отримати в навчальному закладі, умови навчання та дозвілля. Формування позитивного іміджу навчального закладу, виховання поваги до робітничих спеціальностей та бажання їх отримати.
Провідна ідея проекту: "Робітнича професія - ваше майбутнє!"
Завдання проекту:
  • створення мультимедіа, що презентують роботу навчального закладу, опис професій, вигляд навчального закладу, майстерень та навчальних кабінетів;
  • формування позитивного образу профтехосвіти в цілому та навчального закладу зокрема;
  • забезпечення матеріалами профорієнтаторів;
  • залучення до ліцею нових учнів.
Результати роботи: створені мультимедійні засоби, підготовлені буклети, оголошення для організації профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді загальноосвітніх шкіл, використання мультимедійних засобів в організації профорієнтаційної роботи. 

 

 
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2