Підготовка кваліфікованих робітників з професії «Столяр» PDF Друк e-mail
proekt
Назва проекту: Інноваційні підходи до організації навчально-виробничої діяльності при підготовці кваліфікованих робітників з професії «Столяр»Галузь застосування: у системі професійно-технічної освіти при підготовці учнів за професією «Столяр»
Суб’єкти інноваційної діяльності: майстри виробничого навчання та учні ліцею
Авторський колектив: Корецький М.І., директор ліцею, Легедза В.М., заступник директора з навчально-виробничої роботи,  Барабуля О.І., старший майстер, Гнатенко А.О., Заверуха С.Я., Комар І.І., майстри виробничого навчання
Рік розробки: 2013
Рік впровадження: 2013 – 2014
Короткий опис. Мета проекту: створення умов якісного функціонування та розвитку професійної підготовки, пошук нових джерел надходжень для зміцнення матеріально-технічної бази, розширення переліку послуг, які надаються населенню
Провідна ідея: підготовка кваліфікованих робітників на основі інноваційних виробничих технологій, максимальне наближення навчального процесу до сучасних умов виробництва.
Завдання проекту:
забезпечення професійної підготовки з урахуванням сучасносних вимог, виконання програми професійно-практичної підготовки на реальних завданнях та з використанням новітніх матеріалів та устаткуваня;
сприяня у розвитку самостійності, відповідальності  учнів шляхом залучення до участі в і обласних проектах  (Програма розвитку 2012-2015 «Шкільна парта»);
пошук додаткових джерел фінансування;
виконання планів та завдань виробничої діяльності закладу.
Результати роботи: в організації навчально-виробничого процесу перехід від репродуктивного уроку до продуктивного, проектного:
 • підготовка проектної документації, схем, креслень розрахунків;
 • виготовлення зразків.
 • оновлення меблів у навчальних приміщеннях ліцею;  
 • капітальний ремонт парт  для різних вікових категорій (замовлення шкіл області) – 1800 одиниць;
 • капітальний ремонт учнівських стільців для різних вікових категорій (замовлення шкіл області)– 1200 одиниць.
Виготовлено:
 • шкільних парт  для різних вікових категорій –1200;
 • учнівських стільців  для різних вікових категорій –2400;
 • шаф для гуртожитків -180;
 • приліжкових тумб – 150;
 • ліжок -161;
 • столів письмових двотумбових – 38;
 • столів компютерних -  69;
 • столи для дошкільних закладів – 22;
 • полиць для книг – 55;
 • міжкімнатних дверей - 177.
Меблі виготовлялись, ремонтувались  для шкіл, дитячих садків і гуртожитків навчальних закладів міста та області. При виготовленні дотримувались державних стандартів, використовували екологічно чисті матеріали.

 

 
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2