Дидактичне забезпечення PDF Друк e-mail
proekt
Назва проекту: Створення дидактичного забезпечення для уроків професійної підготовки з професій «Кухар», «Кондитер».
Галузь застосування: навчально-виробничий процес при підготовці робітників за професіями «Кухар», «Кондитер».
Суб’єкти інноваційної діяльності: викладачі спеціальних дисциплін, майстри виробничого навчання, учні професійно-технічного навчального закладу
Авторський колектив: Легедза В.М., заступник директора навчально-виробничої роботи, Чернікова Л.О., заступник директора з навчальної роботи, Борохович Л.С., методист, Лішнєвська О.А., старший майстер з напрямку підготовки «громадське харчування,       Висоцька Л.О. Завалко Т.І., викладачі спеціальних дисциплін, Бондаренко Т.А; Полянська І.В Кравець В.Г., Мороз Т.В., Товсултанова С.Л., майстри виробничого навчання.
Рік розробки: 2013
Рік впровадження: 2014 – 2015
Мета проекту: Створення комфортних умов навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, завдяки використанню на уроках різних видів дидактичних матеріалів.
Провідна ідея:Допомога у формуванні знань, умінь і навичок учнів, розширення можливостей педпрацівника управляти навчальним процесом
Завдання проекту:
  • сприяння розвитку навичок самостійності, самоконтролю у учнів;
  • підвищення продуктивнності роботи учнів на уроках;
  • оптимізація темпів оволодіння професією;
  • розвиток зацікавленності учнів, більш повне розкриття суті та змісту виробничих процесів;
  • удосконалення керівництва навчально-виробничим процесом.
Результати проекту: створені збірники інструкційних, інструкційно-технологічних карток, карток-повторення, пояснення, дефектів, карток-завдань, фото-алгоритмів, інформаційних карт до тем програми. Інструкційні матеріали можуть використовуватись на уроках професійної підготовки як у друкованому, так і в електронному варіантах. У поєднанні з іншими засобами навчання значно підвищують ефективність інструктування учнів, полегшують організацію самостійної роботи, контроль за її виконанням, дозволяють забезпечити високу результативність уроку в цілому.
 
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2