Із минулого - в майбутнє PDF Друк e-mail
proekt
Назва проекту: "Із минулого - в майбутнє"
Галузь застосування: виховний процес у ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова».
Суб’єкти інноваційної діяльності: педагогічний та учнівський колективи ліцею.
Авторський колектив: Чернікова Л.О., заступник директора з навчальної роботи, Будак М.Г., заступник директора з виховної роботи,     Колечкіна О.М., керівник методичної комісії класних керівників, Сосновська Л.В., Титаренко Л.М., Чернова Л.К., викладачі.
Рік розробки: 2012-2013.
Рік впровадження: 2014.
Короткий опис. Мета проекту: дослідити історію навчального закладу від створення і до сьогодення; зібрати матеріали з історії навчального закладу, систематизувати їх та донести до учнів; показати значимість робітничої професії в життєдіяльності нашої країни.
Провідна ідея проекту: «Вчора, сьогодні, завтра працюємо на славу ліцею і країни».
Завдання проекту:
  • зібрати матеріали з історії навчального закладу;
  • зібрані матеріали систематизувати та презентувати у вигляді відеофільму, книги;
  • виховувати у учнів повагу до традицій навчального закладу, гордість, що вони навчаються у ліцеї;
  • використання матеріалів з історії ліцею на сайті навчального закладу;
  • створення куточку історії ліцею.
Результати роботи: реалізуючи проект «Із минулого - в майбутнє», ми зібрали фотографії учнів, викладачів, майстрів, що навчалися та працювали в навчальному закладі, створили відеофільм, в якому відображено історію ліцею, його сьогодення. Створено куточок історії ліцею. Продуктом проекту є відеофільм, який використовується в профорієнтаційній роботі, книга з історії навчального закладу.
 
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2