Декоративне опорядження поверхонь PDF Друк e-mail
proekt
Назва проекту: Декоративне опорядження поверхонь. Технологія виготовлення посібника та натуральних зразків декоративних штукатурок
Галузь застосування: застосовується у навчальному процесі професійно-технічних навчальних закладів, у будівництві приміщень промислового, житлового та офісного призначення, а також у реконструкції будівель (навчальні кабінети, майстерні, лабораторії, гуртожиток) та інших об’єктів.
Суб’єкти інноваційної діяльності: учні та педагогічні працівники ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова», «Кіровоградбудінвест»
Авторський колектив: Легедза В.М., заступник директора з навчально-виробничої роборти, Чернікова Л.О., заступник директора з навчальної роботи, Борохович Л.С., методист,     Комар А.М., Сінькова К.В., майстри виробничого навчання, Витоптова Л.А., викладач спецдисциплін.
Рік розробки: 2012
Рік впровадження: 2013-2014.
Короткий опис. Мета проекту: забезпечення високого рівня знань про сучасні будівельні технології; підвищення рівня знань учнів; оновлення форм та методів позакласної роботи.
Завдання проекту:
  • ознайомлення з властивостями сучасних матеріалів та їх застосуванням;
  • уміння працювати з сучасними новими матеріалами;
  • оновлення форм, методів і прийомів навчання;
  • підвищення рівня підготовки кваліфікованих робітників;
  • підвищення фахового рівня педагогічних працівників.
Результати роботи: ознайомлення з асортиментом будівельних матеріалів, що прийшов на зміну традиційному. Підвищення рівня знань, професійних навичок, обґрунтованого підходу до реалізації того чи іншого конструктивного рішення, продуктивнності роботи учнів на уроках. Оптимізація темпів оволодіння професією, розвиток зацікавленності учнів, більш повне розкриття суті та змісту виробничих процесів.Поповнення дидактичного забезпечення.

 

 
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2