Модель виховної роботи в ліцеї PDF Друк e-mail
proekt
Назва проекту: Модель виховної роботи в ліцеї
Галузь застосування: навчально-виховний  процес ліцею
Суб’єкти інноваційної діяльності: педагогічний колектив
Авторський колектив проекту: Будак М.Г., заступник директора з виховної роботи,         Колечкіна О.М., керівник методичної комісії класних керівників, Корда Є.М., практичний психолог, Піскун О. О., соціальний педагог.
Роки розробки і  впровадження: 2008 - 2014
Короткий опис. Мета проекту: формування морально-духовної життєво компетентної особистості, яка успішно самореалізується в соціумі як громадянин, сім'янин, професіонал
Провідна ідея проекту: формування громадянина, сім’янина, професіонала.
Завдання проекту:
  • створення необхідних умов для розвитку творчого потенціалу особистості, перспектив її саморозвитку в колективі;
  • виховання в учнів ціннісного ставлення до суспільства і держави, до людей, природи, мистецтва, праці, до себе та свого фізичного, психічного, соціального «Я».
  • стимулювання ініціативності та життєвої активності;
  • захист і підтримка інтересів особистості учня;
  • створення і набуття практичних навичок, необхідних для особистісної гармонізації;
  • культивування цінностей особистості.
Результати роботи: Система виховної роботи ліцею ґрунтується на сучасних досягненнях психолого-педагогічної науки з урахуванням досвіду діяльності педагогів і конкретного аналізу результатів виховного процесу. У ліцеї сформована така система виховної роботи, яка носить цілісний характер − від індивідуальної роботи до роботи в групі, курсі, навчальному закладі. Модель виховної роботи включає розділи: мета та проблема виховної роботи, планування виховної роботи, основні напрямки діяльності заступника директора з ВР, шляхи вирішення виховних завдань, методичні рекомендації з питань виховання, здійснення контролю за виховним процесом та роботу структурних підрозділів, що відповідають за даний напрямок. Правильно організоване виховання учнівської молоді формує повноцінну цілісну особистість, індивідуальність. Виходячи із основних завдань і принципів виховання в навчальному закладі створена модель виховної роботи.

 

 
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2