Суспільно-гуманітарна підготовка
PDF Друк e-mail
uk m_l 
Українська мова та література. Рідна мова дається народові Богом, чужа – людьми, її приносять на вістрі ворожих списів.  В. Захарченко, український письменник, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка.
 angl
Іноземна (англійська) мова. 
Хто не знає іноземних мов, той нічого не розуміє і в своїй рідній . Йоганн Вольфганг Гете, німецький поет, прозаїк, драматург, мислитель.
 svitova lit
Зарубіжна література.  Література - це керівництво людського розуму людським родом. Віктор Гюго, французький письменник, драматург, поет, публіцист, громадський діяч. Член Французької академії.
 istor
Історія. Історія - це свідок часів, світоч правди, життя пам`яті, наставниця життя,  вісниця старовини. Марк Тулій Цицерон, давньоримський політичний діяч, видатний оратор, філософ та літератор.
 pravoznavstvo
Правознавство.  Рівність прав не у тому, що всі ними користуються, а в тому, що всім вони надані. Сенека Анней Луцій, давньоримський філософ, поет, державний діяч і оратор.
 ekonomika
Економіка.  Економіка – це мистецтво задовольняти безмежні потреби обмеженими ресурсами. Л.Пітер, канадсько-американський педагог і літератор.
 ludina i_svit
Людина і світ.  Світ наш — тільки школа, де ми вчимося пізнавати. М. Монтень, французький філософ і письменник епохи Відродження.
 hud kultura
Художня культура.  Мистецтво — саме життя, і воно безсмертне. Оскар Уайльд, ірландський поет, драматург, письменник, есеїст.
 


chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2