Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів

slusar11Термін навчання 10 місяців. Закінчивши навчальний заклад, учні отримують диплом кваліфікованого робітника.

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів "лікує" різні вузли, механізми, верстати, відновлює їх початковий технічний стан. Відновлення зношеної деталі, вузла, механізму - головне завдання слюсаря з ремонту автомобілів.

Він постійно контролює роботу машин і механізмів, забезпечує їх повсякденну працездатність. При виявленні несправності слюсар сам або у складі ремонтної бригади усуває її. Для цього проводиться повне або часткове розбирання вузлів та механізмів. Замінивши зношену деталь, слюсар перевіряє якість своєї роботи, випробовує обладнання на холостому робочому ходу. Ефективність праці слюсаря з ремонту автомобілів залежить не тільки від здатності помічати (іноді за ледь помітними ознаками) відхилення в роботі машини чи верстату і попереджати можливість виникнення складних неполадок. Для цього йому необхідні добрий слух і зір.

Зображення каруселі
Ринок праці. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів може працювати в автотранспортних і авторемонтних організаціях, на станціях технічного та сервісного обслуговування автомобілів, у транспортних цехах організацій різних видів економічної діяльності. Набуті професійні знання автослюсар може реалізувати також в інших професіях.

Перспективи. Постійне та стрімке зростання автомобільного парку в країні, а також вдосконалення і ускладнення конструкцій і механізмів, потребують великої кількості обслуговуючого персоналу, тому потреба у фахівцях з ремонту та обслуговування автомобілів постійно зростає.