Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Монтувальник шин

slus 11Сьогодні потрібні кваліфіковані робітники широкого профілю, тому в закладі освіти навчають слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів , монтувальників шин. Знання про загальну будову, технічне обслуговування та ремонт транспортних засобів, от що відзначає випускників Регіонального центру професійної освіти ім. О.С.Єгорова, які працюють на станціях технічного обслуговування або відкривають свою справу.

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів – це робітник, який здійснює всі види ремонту і технічного обслуговування автомобільного транспорту.

Популярність і престижність цієї професії в Україні в останній період значно зросла. Основні операції, які виконує фахівець цієї професії: розбирання, ремонт, складання, регулювання, комплексне випробування відповідно до технічних умов експлуатації агрегатів і вузлів автомобілів різних марок.

Чому обирають професію слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів. Монтувальника шин:

РОБОТА ДЛЯ слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів. Монтувальника шин:

Через величезну популярність автотранспорту, без якого сучасна людина не уявляє свого життя, сильно затребувані і представники професії слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів та монтувальника шин, які обслуговують засоби пересування, два рази на рік обов’язково перемонтовують шини. Попит на ці професії обіцяє залишатися високим доти, поки людина буде користуватися автотранспортними засобами.

ОСОБИСТІ ЯКОСТІ:

ЗАРПЛАТА І ПЕРСПЕКТИВИ ПРОФЕСІЇ слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів. Монтувальника шин:

Після закінчення Центру присвоюється кваліфікація слюсаря четвертого розряду та монтувальника шин третього розряду. З нею можна працювати слюсарем на підприємствах, заводах, майстернях, машинобудуванні, фермерських господарствах, бо машини і механізми стали невід’ємною частиною нашого життя. Попит на слюсарів-професіоналів постійно зростає. Зарплата багато в чому залежить від місця роботи — престижу компанії, , а також від завантаженості роботою, оскільки на багатьох СТО професіоналу платять відсоток від прибутку. Також на розмір зарплати впливає освіта, досвід роботи та спеціалізація.