Монтажник гіпсокартонних конструкцій. Столяр

mgk stolyarТермін навчання 1 рік та 6 місяців. Закінчивши навчальний заклад, учні отримують диплом кваліфікованого робітника який включає в себе дві професії, які є близькими за професійними навичками та знаннями.

Професія "Монтажника гіпсокартонних конструкцій" посідає досить почесне місце.

Роботи, пов’язані з монтажем гіпсокартонних конструкцій, належать до великої групи опоряджувальних робіт, від яких залежить оцінка якості будівельних робіт, художня виразність архітектурної споруди та дизайн внутрішніх приміщень.

Використання гіпсокартонної плити в механічному обшиванні поверхонь та у створенні різноманітних тонкостінних поверхонь на гнучких каркасах, із вигнутих металевих профілів є новітніми технологіями в будівництві. Це завдяки будівельнику невпізнанно змінюється наша оселя.

Зображення каруселі
Професія «Столяр» є досить широкою галуззю. З дерева виготовляється понад 20000 різних виробів. З кожним роком вдосконалюється підготовка кваліфікованих столярів, яка наближена до умов сучасного виробництва та вимог роботодавців. Професія "Столяр" є корисною , цікавою, творчою і потрібною людям. Робочі місця та домівка прикрашені, забезпечені столярними виробами. Книжкова полиця, письмовий стіл, віконні рами, двері та багато інших необхідних та цікавих столярних речей, без яких неможливо обійтися, знаходяться в нашому помешканні.

Ринок праці. Професія монтажник гіпсокартонних конструкцій, столяр

передбачає роботу в домобудівних комбінатах, будівельних організаціях, житлово-комунальних управліннях, приватні підприємництва та самостійно виконувати столярні роботи.

Перспективи. Якщо ви за покликанням творча людина і постійно знаходитесь у пошуку, здобувши професію монтажник гіпсокартонних конструкцій, ви навчитесь: створювати найвишуканіший інтер'єр будь-якого приміщення, монтовувати віконну чи дверну арку, виконувати монтаж вишуканого дизайну підвісної стелі, облаштовувати стінні вітражі, виготовляти найрізноманітніші перегородки стін. Професія користується великим попитом на ринку праці.