Учнівське самоврядування
СТРУКТУРА РАДИ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ PDF Друк e-mail

 СТРУКТУРА РАДИ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова

one

 Ключові слова: РУС – рада учнівського самоврядування;

                             ОРУС – обласна рада учнівського самоврядування.

 Як працює рада учнівського самоврядування ліцею

Учнівське самоврядування є універсальною формою активності учнів, яка є засобом життя учнівського колективу та прикладом творчої самореалізації особистості. Самоврядування забезпечує участь учнів у різноманітній роботі навчального закладу, залучає їх до активної діяльності, допомагає зрозуміти свої права та обов’язки, формує управлінські навички.

У ліцеї організована робота учнівського самоврядування за зразком парламентської республіки. Делегатами є представники від навчальних груп ліцею.

Основними завданнями РУС ліцею є:

-                     активізація діяльності учнів, їх громадянської позиції;

-                     створення умов для реалізації організаторських здібностей учнів;

-                     поширення в навчальному закладі принципів демократії, особистої свободи та відповідальності кожного учня;

-                     залучення учнів до становлення та активізації життя учнівського колективу.

Девіз учнівського самоврядування ліцею: «Наше майбутнє в наших руках»

Очолює раду учнівського самоврядування голова – Танасієнко Євген (група №233). Його обрали на загальноучнівських зборах ліцею методом таємного голосування.

Для виконання завдань та рішень РУС ліцею з основних напрямків роботи працюють шість комісій, до яких входять не менше 6-7 учнів ліцею:

-                     комісія з навчання, порядку та дисципліни;

-                     комісія захисту та збереження довкілля;

-                     комісія захисту прав дітей та милосердя;

-                     комісія спорту та здорового способу життя;

-                     комісія з питань інформації;

-                     комісія культури і відпочинку.

Кожна комісія має свою програму та план дій.

На початку навчального року та в кінці відбуваються загальноучнівські збори, на яких учні звітують перед головою РУС про проведену роботу та узгоджують план роботи на наступний навчальний рік. Раз на місяць відбуваються збори ради лідерів, до якої  входять усі учні з шести комісій.

Рада учнівського самоврядування ліцею тісно співпрацює з обласною радою учнівського самоврядування, відділом сім'ї та молоді, громадською радою.

   two

Щороку, на початку жовтня, проводяться вибори голови учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів обласної ради.  Цього року, 17 жовтня, кандидатурою на посаду голови обласної ради учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів від нашого ліцею було висунуто учня групи  №233 Танасієнка Євгена, і хоча він не переміг, але очолив обласну комісію ради учнівського самоврядування з питань інформації.

Щоб відсвяткувати вибори до ОРУС ПТЗН, 18 жовтня 2013 року представники ради учнівського самоврядування ліцею були запрошені на екскурсію до міської ради міста Кіровограда. Екскурсоводи розкрили присутнім історію створення та становлення однієї з величних будівель не лише міста, а й України в цілому. Учні відвідали прозорі кабінети міського голови та його заступників, зал засідань депутатів області, мали змогу відчути себе на місці депутатів.

 


chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2