Співпраця з батьками
Пам’ятка PDF Друк e-mail
gripp159558265x175

 Пам’ятка

Що потрібно знати про грип та заходи профілактики

Серед інфекційних захворювань, які офіційно реєструються в Україні, грип та ГРВІ в загальній сукупності становлять понад 90%. Кожного року практично кожний шостий мешканець України залучається до епідемічного процесу з грипу та ГРВІ.

Грип - гостре інфекційне захворювання. Джерелом інфекції при грипі с хвора людина. Особливо заразна інфікована людина при грипі в розпал хвороби, в гарячковому стані. Період зараження продовжується в середньому 4-7 днів. Передача інфекції відбувається головним чином повітряно-крапельним шляхом.

Симптоми захворювання: раптове підвищення температури тіла більше 38°С, біль у горлі, головний біль, кашель, утруднене дихання, біль у м’язах, інколи може бути блювота, діарея.

 Як попередити захворюванню на грип

-          уникати контакту з особами, що мають прояви грипозної інфекції;

-          обмежити відвідини місць великого скупчення людей;

-          часто провітрювати приміщення;

-          часто мити руки з милом;

-          прагнути не торкатися очей, носа або рота немитими руками;

-          уникати обіймів, поцілунків і рукостискань;

-          прикривати ніс і рот при чханні або кашлі одноразовою носовою серветкою, яку зразу ж після використання потрібно викинути;

-          якщо у людини с симптоми грипу, то необхідно триматися від нього на відстані не менше двох метрів.

Основним захистом проти грипу та попередження ускладнень при розвитку захворювання - є проведення щеплення проти грипу

За даними експертів у епідемічному сезоні 2013—2014 років в Україні прогнозується переважна циркуляція вірусів грипу А/Саlifоrnіа/7/2009(Н1N1), А А/H3N2/Vісtоrіа/301/2011b та В/Маssасhиsеtts/2/2012. Зазначені штами ввійшли до складу актуальних сезонних вакцин проти грипу.

Отримати консультацію щодо вакцинації можна в лікувально-профілактичному закладі за місцем проживання або територіальних закладах Держсанепідслужби.

 При появі симптомів грипу необхідно обов’язково звернутися до лікаря!

Пам’ятайте, що здоров’я у Ваших руках!

Розроблено Кіровоградським міжрайонним Управлінням ГУДСЕС у Кіровоградській області

2013 рік

 

 
Поради для батьків PDF Друк e-mail
porady b

 ПОРАДИ ДЛЯ БАТЬКІВ «ЗНАХОДИМО СПІЛЬНУ МОВУ З ДИТИНОЮ-ПІДЛІТКОМ»

Був час, коли ваша дитина була маленькою і з нею не виникало труднощей. Тепер вона маленька доросла людина зі своїми інтересами. Вона може подовгу сидіти в інтернеті, знаходячи там для себе безліч розваг. На вас дивиться як на інопланетянина, закривається в своїй кімнаті і вас туди не пускає. Всі ваші зауваження чадо не приймає, говорить імпульсивно, і часто ви його просто не розумієте. Що ж відбувається з дитиною? Як знайти з нею спільну мову в такій складній ситуації? На ці питання ви можете зайти відповідь тут.

Підготувала практичний психолог Корда Є.М.

w      Завантажити     

 
Рекомендації батькам PDF Друк e-mail
recomendacii

 РЕКОМЕНДАЦІЇ БАТЬКАМ ЩОДО ПРОФІЛАКТИКИ АГРЕСИВНОЇ ПОВЕДІНКИ ПІДЛІТКІВ

Агресія - індивідуальна або колективна поведінка чи дія, спрямована на спричинення фізичної чи психічної шкоди або навіть на знищення іншої людини чи групи. Найгостріше постає проблема агресивної поведінки у підлітковому віці, коли здійснюється перехід до нового щабля розвитку особистості; серед підлітків посилюється негативізм, демонстративна стосовно дорослих поведінка, частішають випадки виявів жорстокості й агресивності.  Тому дані рекомендації містять поради батькам щодо особливостей спілкування з агресивними дітьми та способів стримування їх агресивної поведінки.

Підготувала практичний психолог Корда Є.М.

w      Завантажити   
 
Співпраця з батьками PDF Друк e-mail

metodichka

Оптимізація виховного процесу через співпрацю батьків і педагогів

До збірника увійшли теоретичні рекомендації та практичні напрацювання класних керівників навчального закладу з питання співпраці педагогів і батьків.

Збірник призначений для майстрів виробничого навчання та для класних керівників навчальних груп.

Укладач: О.М.Колечкіна, викладач, голова методичної комісії класних керівників Кіровоградського професійного ліцею.

Відповідальний за випуск: Л.О.Чернікова, заступник директора з навчальної роботи.

Розглянуто на засіданні методичної комісії класних керівників Кіровоградського професійного ліцею (протокол № 9 від 19 квітня 2011 р.).

w Скачати

met rek

Рекомендації щодо спілкування з підлітками.

Підготували:
класний керівник Ігнатенко Г.В.,
майстер виробничого навчання Свідерська О.В

pdf Переглянути
 


chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2