Порядок подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки булінгу (цькування) PDF Друк e-mail

 

1. Здобувачі освіти, педагогічні працівники, батьки та інші учасники освітнього ЗОБОВ’ЯЗАНІ повідомляти (заява) керівника закладу про випадки булінгу (цькування), учасниками або свідками якого вони стали, або підозрюють про його вчинення по відношенню до інших осіб за зовнішніми ознаками, або про які отримали достовірну інформацію від інших осіб. 

2. Керівник закладу 

2.1. видає рішення (наказ) про проведення розслідування із визначенням уповноважених осіб; 

2.2. створює наказом комісію з розгляду випадків булінгу (цькування) (далі - Комісію) у складі

2.2.1. керівник закладу,

2.2.2. педагогічні працівники (у тому числі психолог, соціальний педагог), 

2.2.3. батьки постраждалого та булера, 

2.2.4. інші зацікавлені особи.

2.3. скликає засідання Комісії; 

2.4. повідомляє уповноважені підрозділи органів Національної поліції України (ювенальна поліція) та Службу у справах дітей, якщо Комісія визнала, що вчинене є булінгом (цькуванням), а не одноразовим конфліктом чи сваркою, тобто відповідні дії носять систематичний характер;

2.5. повідомляє постраждалого, що він може звернутись до органів Національної поліції України із заявою, якщо Комісія не кваліфікує випадок як булінг (цькування), а постраждалий з цим не згоден.

Рішення Комісії реєструються в окремому журналі, зберігаються в паперовому вигляді з оригіналами підписів всіх членів Комісії.

Потерпілий чи його (її) представник також можуть звертатися відразу до уповноважених підрозділів органів Національної поліції України (ювенальна поліція) та Служб у справах дітей з повідомленням про випадки булінгу (цькування).

 
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2