Зустріч з директором за круглим столом

ped   І знову цього року, до освітянської родини Регіонального центру професійної освіти ім. О. С. Єгорова приєднались молоді педагогічні працівники. Це люди, які готові працювати, але не мають спеціального педагогічного досвіду.

   У нашому закладі діє ціла система роботи з початківцями. У першу чергу, надається молодим фахівцям методична допомога для розв'язання першочергових проблем та швидкої адаптації в колективі.

    Сьогодні, коли змінюється соціальне замовлення на освіту і її зміст, навіть досвідченим педагогам складно привести свою педагогічну практику у відповідність до цих нововведень, а що говорити про новобранців, молодих, малодосвідчених працівників.

      У подоланні труднощів, з якими вони зустрічаються, на допомогу приходить адміністрація, колеги і,в першу чергу, керівник-директор.

    Особливу увагу Микола Іванович приділяє молодим педагогам у перший рік роботи, слідкує за їх становленням, працею, першими успіхами та досягненнями.

     Проводить зустрічі з молодими колегами за круглим столом, як ми називаємо, розмова за закритими дверима, обговорюються питання щодо їх взаємовідносин з учнями, батьками, колегами, співпраці з наставниками, не забуває про матеріальну складову та житлові проблеми.

      Колектив закладу розуміє, що педагогічна діяльність початківця, його становлення у нелегкій професії залежить не тільки від його професійної підготовки і особистих якостей, але і від умов праці, які йому створять, яку надаватимуть методичну допомогу, як стимулюватимуть його ініціативу і творчість.

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

Image
 
Регіональний центр професійної освіти
ім. О.С. Єгорова
Наша адреса: вул. Василя Нікітіна, 21a, Фортечний район, м. Кропивницький, Кіровоградська обл., 25026, Україна 
ggg
kr_proflitsey@ukr.net ,
web-адреса https://kpl-2.com.ua
Приймальна комісія, корпус навчальних майстерень,
1 поверх, години роботи з 8-00 до 16-00.
telefon  
 +380956009649 (приймальна комісія)
+380955136836 (приймальна директора)
+380973082213 (приймальна директора)
+380996821299 (навчальна частина)
 

 МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

 

  01inst     utube02     facebook icon  
Copyright © 2022 РЦПТО ІМ. О.С. ЄГОРОВА