Закохані у професію

Надрукувати

qqqq1

        2 - 6 листопада 2020 року на базі Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова проходили курси підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання ПТНЗ області з професії «Кухар».

       Професія майстра кухарської справи – особлива. Повсякденна і святкова, швидкого реагування і лікувальна. Вона постійно потребує навчання, вивчення нового, удосконалення набутого, потреби завжди експериментувати, поєднувати технології, смаки, вивчати потреби містян, а головне навчати конкурентоспроможних молодих фахівців для підприємств громадського харчування Кіровоградщини.

 

q003

      Швидко пролетіли дні навчання. Години спілкувань на курсах дозволили розкрити весь творчий потенціал слухача, який проявлявся з моменту подачі страви, адже враження від приготовленої їжі багато в чому залежить від дотримання технології приготування, поєднання продуктів, доведення до смаку та гарної презентації.

       Директор Центру Микола Корецький привітав колег з закінченням навчання та побажав їм творчих успіхів, міцного здоров’я, бадьорості духу. Висловив подяку викладачам та майстрам виробничого навчання, які брали участь у підготовці та проведенні навчання.