Удосконалюємо майстерність

Надрукувати

01-m

          2 листопада 2020 року на базі Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова розпочалися курси підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання ПТНЗ області з професії «Кухар».

        Педагогічні працівники приїхали до навчального закладу удосконалювати свої професійні знання, уміння та навички з опанування нових технологій у сфері громадського харчування. Кожен день навчальної програми розписаний по хвилинах. Програма, за якою працюють майстри, складна, різнобічна, цікава, насичена новинками з технології приготування страв. При розробці програми враховувався кваліфікаційний рівень, на який претендують слухачі, регіональний компонент з приготування страв Кіровоградщини.

 

02-mСьогодні у рамках курсу підвищення кваліфікації майстри виробничого навчання удосконалюють та здобувають знання, як теоретичні, так практичні. У заходах задіяні висококваліфіковані педагогічні працівники Центру, які на своїх заняттях презентували переваги нових технологій, починаючи з підготовчого процесу і особливо звертали увагу на терміни приготування різних страв одночасно. Учасники заходу після отриманих завдань готували, оформляли, а потім, дегустуючи страви, оцінювали дану технологію приготування, порівнювали на якість, соковитість, смак, ступінь готовності. Також зверталася увага на економічні затрати, які зменшують витрати сировини, поліпшують смакові якості, надають стравам пікантності і вишуканості.

01-m 2Така співпраця необхідна і корисна. Вона ознайомлює, навчає, надає мудрі поради щодо планування подальшої роботи з учнями у своїх закладах освіти.