Удосконалюємо майстерність

01-m

          2 листопада 2020 року на базі Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова розпочалися курси підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання ПТНЗ області з професії «Кухар».

        Педагогічні працівники приїхали до навчального закладу удосконалювати свої професійні знання, уміння та навички з опанування нових технологій у сфері громадського харчування. Кожен день навчальної програми розписаний по хвилинах. Програма, за якою працюють майстри, складна, різнобічна, цікава, насичена новинками з технології приготування страв. При розробці програми враховувався кваліфікаційний рівень, на який претендують слухачі, регіональний компонент з приготування страв Кіровоградщини.

 

02-mСьогодні у рамках курсу підвищення кваліфікації майстри виробничого навчання удосконалюють та здобувають знання, як теоретичні, так практичні. У заходах задіяні висококваліфіковані педагогічні працівники Центру, які на своїх заняттях презентували переваги нових технологій, починаючи з підготовчого процесу і особливо звертали увагу на терміни приготування різних страв одночасно. Учасники заходу після отриманих завдань готували, оформляли, а потім, дегустуючи страви, оцінювали дану технологію приготування, порівнювали на якість, соковитість, смак, ступінь готовності. Також зверталася увага на економічні затрати, які зменшують витрати сировини, поліпшують смакові якості, надають стравам пікантності і вишуканості.

01-m 2Така співпраця необхідна і корисна. Вона ознайомлює, навчає, надає мудрі поради щодо планування подальшої роботи з учнями у своїх закладах освіти.

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

Image
 
Регіональний центр професійної освіти
ім. О.С. Єгорова
Наша адреса: вул. Василя Нікітіна, 21a, Фортечний район, м. Кропивницький, Кіровоградська обл., 25026, Україна 
ggg
kr_proflitsey@ukr.net ,
web-адреса https://kpl-2.com.ua
Приймальна комісія, корпус навчальних майстерень,
1 поверх, години роботи з 8-00 до 16-00.
telefon  
 +380956009649 (приймальна комісія)
+380955136836 (приймальна директора)
+380973082213 (приймальна директора)
+380996821299 (навчальна частина)
 

 МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

 

  01inst     utube02     facebook icon  
Copyright © 2022 РЦПТО ІМ. О.С. ЄГОРОВА