Перші кроки на педагогічній ниві

Надрукувати

24.09.2020    Педагогічний колектив Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова поповнився молодими майстрами виробничого навчання.   Це завжди радісна подія.ьогодні вони проходять шлях адаптації. Успішна педагогічна діяльність молодого педагогічного працівника завжди залежить не тільки від його професійної підготовки і особистих якостей, а й від того, в який колектив він потрапить, які умови праці й побуту йому створять, яку нададуть методичну допомогу, як стимулюватимуть його ініціативність і креативність.

      Це завжди перші перемоги і сумніви, відповідальність за свої професійні обов’язки і час формування цінностей, надбання професійної майстерності та нового педагогічного досвіду.

   Для педагогічних працівників, які почали працювати на педагогічній ниві з вересня 2020 року розпочалися заняття у школі молодого майстра виробничого навчання «Шлях до майстерності». Роблячи свої перші кроки молоді фахівці ознайомилися з основними поняттями проведення уроку виробничого навчання. Розібрали алгоритм підготовки та систему роботи з переліком навчально-методичної документації майстра, планування уроків з професійно-практичної підготовки, вивчили його структурні елементи, навчилися складати план. Майстри - наставники Бондаренко Т.А., Пономаренко М.І. запросили на свої уроки. Молоді колеги практично мали змогу ознайомитись з методикою проведення заняття у лабораторіях закладу, умінням вести діалог з учнями, використовуючи дидактичне та матеріально-технічне забезпечення уроку, застосовувати різні форми та методи роботи. Синхронне поєднання занять у школі з відвідуваними уроками дало можливість не тільки отримати теоретичні знання з методики викладання, а й застосовувати їх на практиці.

    Не залишає без уваги молодих майстрів і керівник Центру Микола Корецький. Спілкуючись з ними зазначає, що ділитися досвідом роботи з колегами, презентувати свої надбання, почути їх думку - це головне кредо нашого закладу. Адже сьогодення вимагає великої відповідальності перед суспільством, перед теперішнім і майбутнім поколіннями.