Калейдоскоп інновацій в автослюсарній справі

Надрукувати

БарабуляСьогодні ми не уявляємо сучасного життя без автомобілів. З розвитком автотранспорту все більше виникає необхідність у кваліфікованих робітниках, які б стежили за технічним станом автомобільного транспорту.

13 травня 2021 року НМК ПТО у Кіровоградській області в режимі он-лайн провів захід «Калейдоскоп виробничих інновацій. «Виробничі інновації у професіях сільськогосподарського напрямку та автотранспорту».

Роман Барабуля, майстер виробничого навчання Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова, у рамках заходу, презентував одну із нових технологій зовнішнього магнітно-імпульсного ремонту кузова автомобіля.

Майстер поділився алгоритмом роботи за даною технологією і звернув увагу на важливість та актуальність даної теми в програмному матеріалі, адже автомобілі нового покоління потребують абсолютно нових підходів до відновлення незначних ушкоджень кузовів автомобілів, що дозволяє здійснювати зовнішнє рихтування без розбирання кузовних елементів і порушення наявного захисного покриття.

Дана технологія є актуальною, так як за нею працюють усі сучасні СТО.