УВАГА!

 ШАНОВНІ здобувачі освіти, батькИ, СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ!

 

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVD-19), відповідно до законодавства України та на підставі рішення педагогічної ради Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова, наказом директора закладу професійної (професійно-технічної) освіти за погодженням з повнолітніми учнями, батьками учнів, яким не виповнилося 18 років (їх законними представниками) з 11 січня 2021 року до 24 січня 2021 року освітній процес у Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова відбуватиметься за дистанційною формою. Виробнича практика буде відпрацьована очно, за графіком роботи підприємств.

Проведення державної кваліфікаційної атестації, поетапної кваліфікаційної атестації, які мали відбутися в період з 11 січня 2021 року по 24 січня 2021 року, відтерміновується до закінчення дії обмежувальних заходів, визначених Постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236.

Розклад занять розміщено в категорії «Дистанційне навчання». Для доступу обов’язково зареєструватись за пропонованою формою. Навчальні матеріали розміщено за посиланням у розкладі та у хмарних сервісах Google Workspace (G Suite for Education): додатках Google Class Room, Google Meet.

Перебування в гуртожитку дозволено тільки учням, які знаходяться на виробничій практиці.

Очні заняття у другому семестрі мають розпочатися 25 січня 2021 року.

 

Дякуємо за розуміння та бажаємо здоров’я!

 Адміністрація Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова.

 

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVD-19) під час проведення місцевих виборів у закладах освіти, в яких розташовуються виборчі комісії та приміщення для голосування освітній процес у період з 22 по                                      27 жовтня 2020 року в Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова відбуватиметься у дистанційній формі. З 28 жовтня 2020 року заняття відбуватимуться в очній формі.

Розклад уроків розміщено в категорії «Дистанційне навчання». Для доступу обов’язково зареєструватись за пропонованою формою. Навчальні матеріали розміщено за посиланням у розкладі та у сервісі «Classroom».

 Дякуємо за розуміння, адміністрація Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова!

koronavirus-treba-znati

prev
next

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру  

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру  

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

для вступу до центру

Бажаємо щасливих життєвих доріг! PDF Друк e-mail
Понеділок, 08 лютого 2021, 15:12

У січні–лютому 2021 року у Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова відбувся випуск та вручення документів про освіту учням груп № 221, 431, 432, 433 з професій «Кухар», «Кондитер», «Офіціант». Троє учнів отримали диплом з відзнакою.1

Їх шлях до професійної майстерності розпочався з навчального закладу, його аудиторій і лабораторій, творчої співпраці викладачів, майстрів виробничого навчання та учнів. Сьогоднішні випускники крок за кроком набували свої перші трудові навички, засвоювали елементи технологічних процесів, вчилися організовувати робочі місця, працювати з устаткуванням, інструментами, пристосуваннями, підбирати та розраховувати харчові продукти, готувати, подавати страви, обслуговувати городян нашого міста та регіону. Навчання у закладі – це час пізнання професії, підйому по крутих іноді підступних, але цікавих східцях. Перші кроки адаптації у робітничих колективах учні проходили в період виробничої практики на підприємствах громадського харчування міста, кав’ярнях та ресторанах, на Азовському та Чорному морях.

Незважаючи на складні умови, коли2 учні навчалися за дистанційною формою у період пандемії, результати свої відмінних знань підтвердили: Катерина Волкова група № 221, Олена Мороз та Вікторія Кузьмович група № 434, які отримали диплом кваліфікованого робітника з відзнакою.

3

Директор закладу Микола Корецький підвів підсумки засідання комісії, привітав учнів і, звертаючись до них висловив упевненість, що отримана професія стане стартом для творчого зростання молодого фахівця.

Всі учасники навчально-виховного процесу бажають своїм випускникам бути сильними і мудрими, щасливими і працездатними, шанувати своїх батьків, любити свою родину, свій край, рідну Україну, пам’ятати своїх педагогів та гордо нести звання випускник Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова.

 

 
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2