УВАГА!

 ШАНОВНІ здобувачі освіти, батькИ, СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ!

 

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVD-19), відповідно до законодавства України та на підставі рішення педагогічної ради Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова, наказом директора закладу професійної (професійно-технічної) освіти за погодженням з повнолітніми учнями, батьками учнів, яким не виповнилося 18 років (їх законними представниками) з 11 січня 2021 року до 24 січня 2021 року освітній процес у Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова відбуватиметься за дистанційною формою. Виробнича практика буде відпрацьована очно, за графіком роботи підприємств.

Проведення державної кваліфікаційної атестації, поетапної кваліфікаційної атестації, які мали відбутися в період з 11 січня 2021 року по 24 січня 2021 року, відтерміновується до закінчення дії обмежувальних заходів, визначених Постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236.

Розклад занять розміщено в категорії «Дистанційне навчання». Для доступу обов’язково зареєструватись за пропонованою формою. Навчальні матеріали розміщено за посиланням у розкладі та у хмарних сервісах Google Workspace (G Suite for Education): додатках Google Class Room, Google Meet.

Перебування в гуртожитку дозволено тільки учням, які знаходяться на виробничій практиці.

Очні заняття у другому семестрі мають розпочатися 25 січня 2021 року.

 

Дякуємо за розуміння та бажаємо здоров’я!

 Адміністрація Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова.

 

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVD-19) під час проведення місцевих виборів у закладах освіти, в яких розташовуються виборчі комісії та приміщення для голосування освітній процес у період з 22 по                                      27 жовтня 2020 року в Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова відбуватиметься у дистанційній формі. З 28 жовтня 2020 року заняття відбуватимуться в очній формі.

Розклад уроків розміщено в категорії «Дистанційне навчання». Для доступу обов’язково зареєструватись за пропонованою формою. Навчальні матеріали розміщено за посиланням у розкладі та у сервісі «Classroom».

 Дякуємо за розуміння, адміністрація Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова!

koronavirus-treba-znati

prev
next

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру  

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру  

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

для вступу до центру

Впроваджуємо STEM-освіту PDF Друк e-mail
Четвер, 19 листопада 2020, 09:37

vis01З 02 по 06 листопада 2020 року пройшов тиждень з професій за напрямом підготовки робітничих кадрів «Громадське харчування» з теми «Овочевий STEM, STEAM, STREAM».

Розпочався тиждень цікавими конкурсами: кулінарним фут-квестом «Овочеві перегони» та інтелектуальною грою з охорони праці та устаткування підприємств харчування на тему «Предметний батл».

Зацікавити своїми повідомленнями про бебі-овочі, мікрозелень та незвичайні овочі світу змогли учні групи № 331 під час проведення усного журналу. Вони продемонстрували презентацію, розповіли про значення овочів та їх використання, ознайомили з цікавими фактами.

Відкритий позаурочний виховний захід «Овочевий калейдоскоп» був підготовлений та проведений за участі учнів груп № 233. Ведучі ознайомили усіх присутніх з відомостями про овочі, які найбільше використовуються в українській кухні. До уваги учнів було представлено театралізоване дійство – український базар, на який завітали кума, чоловік та жінка. Колоритні продавці припрошували покупців, рекламуючи різноманітні види кожного овочу, пересипаючи своє мовлення прислів’ями та приказками, пов’язаними з українською традиційною кухнею. За українською традицією гостей почастували смачною випічкою – пирогами з різними стародавніми овочевими начинками.

vis02Професійно спрямована модель реалізована під час уроку-інтелектуально-розважальної гри «Who is upper?» («Хто зверху?») з іноземної (англійської) мови за участю команд дівчат та хлопців групи № 121 з використанням інформаційно-комунікаційних та STEM-технологій. Методи навчання, використані під час уроку, сприяли підвищенню кваліфікації майбутніх фахівців, допомогли  активізувати розумову діяльність учнів, розвити пізнавальну, сформувати іншомовні комунікативні здібності, надали можливість інтерактивно працювати з різними програмами та платформами. Переможцями гри стала команда хлопців.

Завершився тиждень участю педагогічних працівників в майстер-класі, з теми «Сучасні технології і особливості приготування, оформлення та подачі страв та гарнірів з овочів» із застосуванням виробничих інновацій та елементів молекулярної кухні.

Підводячи підсумок, можна відзначити, що під час проведення тижня були створенні умови, завдяки яким учні змогли розкрити свої таланти та здібності, поглибити знання, підвищити рівень фахової майстерності.  

Тиждень пройшов змістовно, цікаво, з прагненням учнів до самовдосконалення в своїй професії.

Запровадження ідей STEM-освіти в нашому центрі допомагає педагогічним працівникам урізноманітнити форми і методи та підвищити освітній рівень усіх учасників навчального процесу.

 
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2