Помилка


УВАГА!

 ШАНОВНІ здобувачі освіти, батькИ, СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ!

 

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVD-19), відповідно до законодавства України та на підставі рішення педагогічної ради Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова, наказом директора закладу професійної (професійно-технічної) освіти за погодженням з повнолітніми учнями, батьками учнів, яким не виповнилося 18 років (їх законними представниками) з 11 січня 2021 року до 24 січня 2021 року освітній процес у Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова відбуватиметься за дистанційною формою. Виробнича практика буде відпрацьована очно, за графіком роботи підприємств.

Проведення державної кваліфікаційної атестації, поетапної кваліфікаційної атестації, які мали відбутися в період з 11 січня 2021 року по 24 січня 2021 року, відтерміновується до закінчення дії обмежувальних заходів, визначених Постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236.

Розклад занять розміщено в категорії «Дистанційне навчання». Для доступу обов’язково зареєструватись за пропонованою формою. Навчальні матеріали розміщено за посиланням у розкладі та у хмарних сервісах Google Workspace (G Suite for Education): додатках Google Class Room, Google Meet.

Перебування в гуртожитку дозволено тільки учням, які знаходяться на виробничій практиці.

Очні заняття у другому семестрі мають розпочатися 25 січня 2021 року.

 

Дякуємо за розуміння та бажаємо здоров’я!

 Адміністрація Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова.

 

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVD-19) під час проведення місцевих виборів у закладах освіти, в яких розташовуються виборчі комісії та приміщення для голосування освітній процес у період з 22 по                                      27 жовтня 2020 року в Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова відбуватиметься у дистанційній формі. З 28 жовтня 2020 року заняття відбуватимуться в очній формі.

Розклад уроків розміщено в категорії «Дистанційне навчання». Для доступу обов’язково зареєструватись за пропонованою формою. Навчальні матеріали розміщено за посиланням у розкладі та у сервісі «Classroom».

 Дякуємо за розуміння, адміністрація Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова!

koronavirus-treba-znati

prev
next

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру  

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру  

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

для вступу до центру

Перші кроки на педагогічній ниві PDF Друк e-mail
Четвер, 24 вересня 2020, 13:57

24.09.2020Педагогічний колектив Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова поповнився молодими майстрами виробничого навчання.   Це завжди радісна подія.ьогодні вони проходять шлях адаптації. Успішна педагогічна діяльність молодого педагогічного працівника завжди залежить не тільки від його професійної підготовки і особистих якостей, а й від того, в який колектив він потрапить, які умови праці й побуту йому створять, яку нададуть методичну допомогу, як стимулюватимуть його ініціативність і креативність.

Це завжди перші перемоги і сумніви, відповідальність за свої професійні обов’язки і час формування цінностей, надбання професійної майстерності та нового педагогічного досвіду.

Для педагогічних працівників, які почали працювати на педагогічній ниві з вересня 2020 року розпочалися заняття у школі молодого майстра виробничого навчання «Шлях до майстерності». Роблячи свої перші кроки молоді фахівці ознайомилися з основними поняттями проведення уроку виробничого навчання. Розібрали алгоритм підготовки та систему роботи з переліком навчально-методичної документації майстра, планування уроків з професійно-практичної підготовки, вивчили його структурні елементи, навчилися складати план. Майстри - наставники Бондаренко Т.А., Пономаренко М.І. запросили на свої уроки. Молоді колеги практично мали змогу ознайомитись з методикою проведення заняття у лабораторіях закладу, умінням вести діалог з учнями, використовуючи дидактичне та матеріально-технічне забезпечення уроку, застосовувати різні форми та методи роботи. Синхронне поєднання занять у школі з відвідуваними уроками дало можливість не тільки отримати теоретичні знання з методики викладання, а й застосовувати їх на практиці.

Не залишає без уваги молодих майстрів і керівник Центру Микола Корецький. Спілкуючись з ними зазначає, що ділитися досвідом роботи з колегами, презентувати свої надбання, почути їх думку - це головне кредо нашого закладу. Адже сьогодення вимагає великої відповідальності перед суспільством, перед теперішнім і майбутнім поколіннями.

 
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2