Звітуємо про 2019-2020 навчальний рік PDF Друк e-mail
П'ятниця, 26 червня 2020, 14:54
 1   

 26 червня 2020 року в Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова відбувся звіт директора закладу Корецького Миколи Івановича перед трудовим колективом закладу професійної (професійно-технічної) освіти.

 2

 

  Презентуючи роботу в 2019/2020 навчальному році, Микола Корецький підкреслив, що головним досягненням року було наближення матеріально-технічної бази до вимог сучасного виробництва та сфери послуг, що дозволяє готувати робітників, здатних конкурувати на ринку праці. У звіті йшлося не тільки про цьогорічні досягнення здобувачів освіти та трудового колективу в цілому, про проблеми й виклики 2019/2020 навчального року, але й були окреслені перспективи розвитку на наступний навчальний рік. За результатами обговорення звіту, робота директора Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова Миколи Корецького в 2019/2020 навчальному році була визнана задовільною та такою, що відповідає перспективному плану розвитку закладу професійної (професійно-технічної) освіти.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2