Призупинення навчального процесу PDF Друк e-mail
Четвер, 12 березня 2020, 11:35
 vipyck 1   

 Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання на території України коронавірусу COVID-19», на виконання наказу начальника управління освіти і науки Кіровоградської ОДА, наказом директора Регіонального центру професійної освіти від 12.03.2020 року № 91 «Про призупинення освітнього процесу» з 12 березня по 03 квітня 2020 року в Центрі призупинено освітній процес.

    vipyck 2

Цю інформацію, а також алгоритм відпрацювання програми повідомив директор Микола КОРЕЦЬКИЙ під час наради з працівниками закладу освіти.

  З учасниками освітнього процесу були проведені інструктажі щодо попередження захворювань на вірусні інфекції, в тому числі на коронавірус.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2