УВАГА!

 ШАНОВНІ здобувачі освіти, батькИ, СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ!

 

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVD-19), відповідно до законодавства України та на підставі рішення педагогічної ради Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова, наказом директора закладу професійної (професійно-технічної) освіти за погодженням з повнолітніми учнями, батьками учнів, яким не виповнилося 18 років (їх законними представниками) з 29 березня 2021 року по 09 квітня 2021 року освітній процес у Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова відбуватиметься за змішаною формою: технології дистанційного навчання застосовуватимуться щодо здобувачів освіти, які знаходяться на теоретичному та виробничому навчанні в закладі освіти; виробниче навчання на підприємстві та виробнича практика буде відпрацьована очно, за графіком роботи підприємств.

Розклад занять розміщено в категорії «Дистанційне навчання». Щоденна реєстрація за формою «Дистанційне навчання» - обов’язкова. Навчальні матеріали розміщено за посиланням у розкладі та у хмарних сервісах Google Workspace (G Suite for Education): додатках Google Class Room, Google Meet.

З 29 березня 2021 року перебування в гуртожитку дозволено тільки учням, які знаходяться на виробничому навчанні на підприємствах та виробничій практиці.

Поетапна кваліфікаційна атестація буде проведена в терміни, передбачені робочими навчальними планами.

 

Дякуємо за розуміння та бажаємо здоров’я!

 Адміністрація Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова.

 

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVD-19) під час проведення місцевих виборів у закладах освіти, в яких розташовуються виборчі комісії та приміщення для голосування освітній процес у період з 22 по                                      27 жовтня 2020 року в Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова відбуватиметься у дистанційній формі. З 28 жовтня 2020 року заняття відбуватимуться в очній формі.

Розклад уроків розміщено в категорії «Дистанційне навчання». Для доступу обов’язково зареєструватись за пропонованою формою. Навчальні матеріали розміщено за посиланням у розкладі та у сервісі «Classroom».

 Дякуємо за розуміння, адміністрація Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова!

koronavirus-treba-znati

prev
next

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру  

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру  

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

для вступу до центру

Тиждень природничо-математичних дисциплін PDF Друк e-mail
Четвер, 05 березня 2020, 15:42
 vipyck 1   

 З метою підвищення інтересу до вивчення природничих наук, сприяння формування в учасників освітнього процесу компетентностей, продуктивної творчої діяльності та саморозвитку в Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова пройшов тиждень природничо-математичних дисциплін.

    vipyck 2

Викладачем предмета «Громадянська освіта» Лазаревич В.О. у групі № 11 з професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій. Маляр» був проведений турнір з медіаграмотності «Медіабатл», у ході якого учні з’ясовували особливості поширення інформації в медіапросторі, як відрізняти факти від суджень та маркувати ознаки маніпуляцій в медіа.

vipyck 3 

  Іщенко О.В., викладач хімії і біології, провела пізнавально-розважальну гру з хімії «Хто зверху?», в якій змагалися квартет дівчат та квартет хлопців групи №134 (професія «Кухар. Кондитер»). Не дивлячись на формат дуелі між командами хлопців та дівчат, захід посприяв згуртуванню колективу групи.

З предмету «Біологія і екологія» відбувся «Генетичний турнір» між учнями груп №102 (професія «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів») та №134 (професія «Кухар. Кондитер»). Учасники конкурсів проявили свою винахідливість, креативність, уміння працювати в команді.

      Успішним прикладом прояву інтелектуальних здібностей учнів, їх самостійності та наполегливості став брейн-ринг «Супер гігабайт», проведений викладачем інформатики Сукачовою Т.О. у групі № 232.

vipyck 3 

     Знайомство учнів з видатними вченими України та їхнім внеском у розвиток науки та технологій організував та провів викладач фізики Вихристюк О.В. у рамках заходу «Українці Всесвіту. Внесок українських вчених у розвиток фізики». Під час заходу учні презентували свої проекти. 

     Ефективним інструментом для організації тижня природничо-математичних дисциплін стала онлайн – програма Plickers. ЇЇ застосувала молодий викладач хімії Альохіна В.О. у ході проведення тематичного позакласного заходу «Оксигеновмісні органічні сполуки».

     Насиченим та плідним став тиждень природничо-математичних дисциплін. Отриманий досвід стане корисним як учням, так і їхнім наставникам. Дякуємо організаторам та активним учасникам позаурочного життя нашого Центру.

 
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2