Масляну зустрічайте! PDF Друк e-mail
П'ятниця, 28 лютого 2020, 15:03

   Рум’яними млинцями та святковим настроєм 28.02.2020 року учні Регіонального центру професійної освіти імені О.С. Єгорова відзначили традиційне весняне свято – Масляну.

Здавна Масляну відзначали гуляннями, розвагами та обов’язковим частуванням – млинцями. Дотримуються цієї традиції і в Регіональному центрі. Тут завжди відзначають знакові свята, а Масляна є найулюбленішим святом і для учнів, і для дорослих. Головною метою заходу є збереження давніх традицій, а також розширення кругозору учнів, розповідь про те, як відзначають це свято народи інших країн.

3

У наш час Масляна вже не має того розмаху, як раніше, але ми вирішили, що це не привід нехтувати традиціями наших прадідів. На виховних годинах учні багато чули про життя і звичаї своїх предків, але чути – то одне, а спробувати, як воно було насправді - зовсім інше.

4

Під час підготовки до святкування учні груп з професій «Громадського харчування» випікали млинці. А на святі продемонстрували свою творчість і вміння, адже на столах були млинці, приготовлені за різними рецептами: на молоці, на кефірі, на мінеральній воді, з куркумою, з маком, з шоколадом. З великим задоволенням смакували млинці з повидлом, медом, сметаною всі учні та дорослі навчального закладу!

5

Смачно і весело пройшла Масляна. Це свято принесло море позитивних емоцій і усмішок, а вони, як відомо, подовжують життя!

Вітаємо Вас із початком весни і бажаємо Вам побільше здоров'я і гарного настрою, цінуйте кожен день свого життя, радійте йому, і воно обов'язково подарує Вам багато щасливих хвилин!

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2