До професійної майстерності PDF Друк e-mail
Вівторок, 25 лютого 2020, 15:43

1 

Шлях учнів до професійної майстерності з професій «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», «Кухар», «Кондитер», «Офіціант», «Маляр», «Столяр будівельний» розпочинається з навчального закладу, його аудиторій, лабораторій і навчальних майстерень. Тут набувають свої перші трудові навички, засвоюють елементи технологічних процесів майбутні молоді робітники нашого міста та регіону. Навчання у Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова - це час пізнання, підйому по крутих, підступних, але цікавих східцях.

І сьогодні свідченням якісної підготовки є результати Державної поетапної атестації учнів з обраної професії. Позаду кваліфікаційні пробні роботи на відповідний розряд з професії, засідання Державної кваліфікаційної комісії та прийняті рішення.

2 

 


Зараз навчання продовжується. Попереду здобувачів освіти чекають інші випробування, наступні етапи професійного навчання, зовнішнє незалежне оцінювання, державна кваліфікаційна атестація і путівка у доросле самостійне життя.

2 

 

 


 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2