Міс та Містер Регіональний центр – 2020 PDF Друк e-mail
П'ятниця, 21 лютого 2020, 08:41
 vipyck 1   

 19 лютого 2020 року в нашому навчальному закладі відбулося свято краси і творчості «Міс та Містер Регіональний центр – 2020».

    vipyck 2

Конкурсантами стали 10 учнів І курсу, які ретельно та старанно підготувалися до участі у дефіле повсякденного, національного та вечірнього одягу.

vipyck 3 

  Найбільш цікавим та яскравим став конкурс «Мої таланти». Учасники найповніше розкрили, показали себе і завоювали прихильність журі та глядачів.

Без сумніву, кожен з конкурсантів достойний стати першим. Але справжні міс та містер мають бути не тільки вродливими , але й ерудованими, харизматичними та всебічно розвиненими особистостями. І такими стали Чернобривець Олена та Зінченко Олексій, які отримали титули «Міс» та «Містер Регіональний центр».

 

     Конкурсанти були нагороджені за номінаціями «Міс Чарівність», «Міс Грація», «Міс Фото», «Міс Оригінальність», «Містер Глядацьких симпатій», «Містер Креативність». Кожен з учасників був прекрасним і кожного можна назвати переможцем.

     Подібний захід в нашому навчальному закладі відбувався вперше, але викликав бурю позитивних емоцій. Сподіваємося, що таке свято стане доброю традицією. Щирі слова вдячності за підготовку та проведення викладачу технологій Терещенко Юлії Геннадіївні.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2