Щасливої дороги, випускники! PDF Друк e-mail
П'ятниця, 24 січня 2020, 15:20
 vipyck 1   

 24.01.2020 року у нашому навчальному закладі відбувся випуск груп 432, 433, які здобули спеціальність «Кухар. Кондитер», а також групи № 221 («Кухар»).

    vipyck 2

З вітальним словом виступив директор Центру Корецький М.І., який побажав випускникам терпіння, наснаги, професійної реалізації.

vipyck 3 

  Заступник директора з навчальної роботи Чернікова Л.О. привітала випускників і зачитала наказ про вручення дипломів та свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти, після чого відбулося вручення документів.

Легедза В.М. заступник директора з навчально-виробничої роботи побажала випускникам легкої дороги і житті, використати свої знання на практиці, адже життя – найліпший досвід. Вручила грамоти і подарунки найкращим учням та подяки їх батькам.

 

     Слово взяли Христич Анна, Рясна Анастасія, Соловей Віктор подякували викладачам за сумлінну працю, увагу, турботу, виховання та професійні навички, а адміністрації закладу – за створені умови. Вдячні випускники подарували лабораторії кухарів ноутбук.

     Бажаємо нашим випускникам, щоб їх завжди оберігав Господь, а шлях був довгим та щасливим.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2