Відвідування музею бойової слави PDF Друк e-mail
П'ятниця, 24 січня 2020, 15:09
   

 

22 січня 2020 року учні груп № 301 та № 302 Регіонального центру професійної освіти ім. О.С.Єгорова відвідали кімнату бойової слави військової частини А0680 м. Кропивницький.

 

 Під час екскурсії висвітлювались теми: історія частини, події на Майдані Незалежності та АР Крим в 2014 році, бойовий шлях на сході України, героїчна оборона Донецького аеропорту. Учні відвідали кімнату пам’яті загиблих військовослужбовців частини.

Під час заходу учні ознайомились з підготовкою, озброєнням, обмундируванням та медичним забезпеченням спец призначенців.  

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2